Turniej profilaktyczny w internacie

W dniu 21 listopada w internacie odbyła się impreza o charakterze prozdrowotnym. Wychowankowie brali udział w różnych konkursach mających na celu przypominanie o zdrowych nawykach. Młodzież w parach rywalizowała w konkursie wiedzy, układała rymowanki i hasła promujące zdrowy styl życia oraz sprawdzała pojemność swoich płuc dmuchając balony na czas. Konkursowi towarzyszyło wiele zabawy i śmiechu oraz zdrowej rywalizacji. Do najbardziej zaangażowanych uczniów należeli: Alina i Kamila Pochtar, Emila Pandel, Patrycja Kwiecień, Nazar Kholonivetz, Olha Khmil, Iryna Fesovets, Mykyta Kholodov, Bartosz Kaniecki.
Komisja w składzie: pani Maria Rejmak-Chęć, pani Barbara Grabowska, Agnieszka Lalak- Gąska oraz pani Magdalena Adamska po podsumowaniu punktów za poszczególne konkurencje
przyznały nagrody w postaci słodyczy.
Mamy nadzieję, że nasi uczniowie doskonale rozumieją, że palenie papierosów i inne używki odbierają nam urodę, zdrowie i w końcu życie oraz szkodzą każdemu człowiekowi niezależnie od tego ile ma lat.