DZIEŃ ZAWODÓW PRZYSZŁOŚCI

Zawody Przyszłości w Zespole Szkół nr 2 w Nałęczowie!

Młodzież naszych czasów każdego dnia boryka się z problemami związanymi z podejmowaniem decyzji, mających wpływ na dorosłe życie. Wiele młodych osób ma kłopot z podjęciem decyzji, gdy stoją przed koniecznością wyboru kierunku dalszego kształcenia. Naprzeciw młodzieży naszego regionu wychodzi Zespół Szkół nr 2 w Nałęczowie.

30 listopada 2017 roku o godzinie 10.30 przy ulicy B. Prusa 13, w budynku Zespołu Szkół nr 2 w Nałęczowie rozpocznie się duże przedsięwzięcie – Dzień Zawodów Przyszłości.

To doskonała okazja, aby poznać specyfikę wielu ciekawych zawodów, skorzystać z pomocy i rad specjalistów i przedsiębiorców. Każdy uczestnik stanie się choć na chwilę zawodowcem w specjalizacjach znajdujących się w ofercie kształcenia szkoły. W tym dniu odbędą się ciekawe warsztaty i pokazy o intrygujących hasłach, m. in. „Money, Money”, „Hossa kontra bessa”, „Komputerowe tips and tricks”, „Tworzenie programów komputerowych”, „Stół w dwóch odsłonach”, „Nasi mistrzowie kuchni”, „Professional English”, „Z Polskim przez świat”. Goście będą mieli okazję poznać absolwentów, którzy prężnie rozwijają swoje kariery zawodowe, m. in. Mateo Dobraczyński – Hair Stylist, który przyleci do nas prosto z Hong Kongu.
Będzie okazja poznać specyfikę kształcenia w szkole: liceum ogólnokształcącym, technikum oraz branżowej szkole I stopnia.

Nie może Was zabraknąć!

PLAKAT DZIEŃ ZAWODÓW A3