Pożegnanie maturzystów 2016/2017

28 kwietnia 2017 w Nałęczowskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Uroczystość pożegnania absolwentów prowadzili: Joanna Józwik i Kacper Hałas. Uczniowie bardzo serdecznie powitali panią dyrektor Alinę Gomółkę, nauczycieli, rodziców, wszystkich pracowników szkoły oraz bohaterów dnia: tegorocznych maturzystów. Część oficjalna rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewaniu hymnu szkoły. Następnie głos zabrała pani dyrektor Alina Gomółka, która w swoim przemówieniu podsumowała trzy lata wspólnej pracy, złożyła absolwentom życzenia powodzenia na maturze oraz pomyślności już w dorosłym życiu. W dalszej części spotkania nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i świadectw wyróżniającym się uczniom, które to otrzymali: Marianna Yermolenko, Illia Yarish, Angelika Ligęza, Patrycja Kuzioła, Katarzyna Goral, Jędrzej Dorotiak, Agata Kępińska, Sylwia Łowczak oraz Mateusz Zasada. Nagrodzono również uczniów za osiągnięcia sportowe i wyjątkowe zaangażowanie w akcje społeczne i działalność na rzecz Szkoły.  Rodzice wyróżniających się uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Część oficjalną wypełniły życzenia oraz podziękowania, które składali: pani Małgorzata Górniak i pan Robert Dorotiak w imieniu Rady Rodziców. Maturzyści Natalia Kędziora i Paweł Mizura, podziękowali gronu pedagogicznemu za cierpliwość, za trud przekazywania wiedzy i mądrości życiowej. Część artystyczną stanowiły zabawne scenki z życia szkoły, wspomagane występem szkolnego zespołu wokalnego „Freony”. Wszyscy występujący dołożyli wszelkich starań, aby spotkanie miało wyjątkowy nastrój. Byli to: Aleksandra Białek, Martyna Barszczewska, Justyna Pszczoła, Roksana Cięciara, Martyna Deruś, Patrycja Żaba, Daria Sych oraz chłopcy Hubert Bednarski, Cezary Denko i Adam Janek. Na koniec była okazja do przywołania raz jeszcze chwil przeżytych razem, dzięki zaprezentowanej prezentacji multimedialnej przygotowanej przez Patryka Ośkę.
Życzymy  Wam wszelkiej pomyślności, trafności wyborów życiowych. Wspominajcie nas ciepło.