Certyfikat „Uczeń bezpieczny w sieci”

Po ponad półrocznych zmaganiach w Ogólnopolskim Konkursie „Uczeń bezpieczny w sieci” Zespół Szkół Nr 2 w Nałęczowie uzyskał Certyfikat poświadczający o tym, że nasi uczniowie potrafią w sposób kompetentny i bezpieczny korzystać z zasobów Internetu.
W okresie od września 2016 do marca 2017 szkoła była zobowiązana do realizacji określonych zadań, których wykonanie oceniane było przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. Dodatkowo szkolny lider konkursu pozytywnie przeszedł egzamin kończący szkolenie e-learningowe i uprawniający do otrzymania certyfikatu dla szkoły.

Jako szkolny lider tego przedsięwzięcia chciałam serdecznie pogratulować i podziękować wszystkim osobom (uczniom i nauczycielom) za zaangażowanie i pomoc w realizacji zadań konkursowych.
Wśród uczniów szczególnie zaangażowanych w realizację zadań konkursowych znaleźli się : Yegor Viazgin, Iryna Fesovets, Elżbieta Sikora, Julia Szlendak, Dominika Ląkocy, Yana Melnyk, Pochtar Alina, Pochtar Kamila, Weronika Samoń, Kateryna Aleksandrowa.
Spośród nauczycieli serdeczne podziękowania kieruję do Pań: M. Rejmak-Chęć, M. Wicha, K. Maik,  A. Karpińskiej, B. Kursa i T. Zub-Iwanickiej.

O szczegółach konkursu będzie można przeczytać w szkolnej gazetce „Cisowiec”.