Wolontariuszki na Gminnym Dniu Dziecka

W dniu 2 czerwca grupa wolontariuszy “Adiutor” na zaproszenie Nałęczowskiego Ośrodka Kultury włączyła się w organizację pikniku rodzinnego z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji wszystkim przybyłym na plac pod Urzędem Miejskim w Nałęczowie. Nasi wolontariusze opiekowali się najmłodszymi w „strefie malucha”, wspierali organizatorów warsztatów kulinarnych, plastycznych i recyklingowych. Prowadzili również gry i zabawy z uczestnikami spotkania. Natomiast Alla Troian i Alina Pochtar pokazem tanecznym na głównej scenie, zakończyły część artystyczną pikniku. Wszyscy mieli poczucie dobrze spędzonego czasu w rodzinnej, przyjaznej atmosferze i sprzyjającej pogodzie. Zarówno  uczestnicy, jak i prowadzący świetnie się bawili, bez względu na wiek, bowiem impreza była wielopokoleniowa. W tym miejscu warto docenić i podziękować naszym wolontariuszkom, które z wielką radością reprezentowały naszą szkołę w środowisku lokalnym: Alla Troian, Alina Pochtar,Kamila Pochtar,  Iryna Kostiuchyk, Natalia Tereshchenko i Daria Vorobiowa.

M. Rejmak-Chęć
B. Surdacka