Wkręć się w zakręconą akcję!

SKW Adiutor zaprasza wszystkich do zbierania plastikowych zakrętek !

WKRĘĆ SIĘ W ZAKRĘCONĄ AKCJĘ I ZAMIEŃ ZAKRĘTKI W RADOŚĆ CHORYCH DZIECI!

Zobacz, jak to działa: https://youtu.be/dWMW6D2ikXo

Nasza akcja już na dobre się rozkręciła, ale zawsze możesz do niej dołączyć. Zacznij zbierać zakrętki! Nie zbieraj sam, niech zbierają razem z Tobą wszyscy! Ustaw swoje pudełko tam, gdzie jeszcze nikt nie zbiera: w sklepie, sanatorium, u cioci, babci, a może u fryzjera….

Zbieramy dla dzieci z hospicjum im. Małego księcia w Lublinie.

Jak się baardzo postarasz i zbierzesz baardzo dużo, podziękujemy Ci słodką niespodzianką w Pijalni Czekolady E. Wedel, a dzieci baardzo się ucieszą ze spełnionego dzięki Twoim zakrętkom marzenia. Twoje zakrętki nie będą rozkładały się setki lat i zatruwały środowisko, tylko dostaną nowe życie! Naprawdę warto zbierać!

Akcja „Adiutora” potrwa do końca stycznia. Wtedy kończymy nasz zakręcony konkurs. I zbieramy dalej…..

Większe ilości można też oddawać na raty w podpisanych reklamówkach do opiekunek SKW.

Zbieramy wszystkie plastikowe zakrętki: po wodzie, sokach, mleku, kawie, płynach, szamponach itp.

Zakrętki muszą być suche i czyste!

Wolontariusze “Adiutora” z opiekunkami