Sleeveface w bibliotece szkolnej

W Sleeveface potrzebna jest jedynie wyobraźnia i aparat fotograficzny. Dobra zabawa i efekt końcowy -gwarantowane.

Podążając za trendem przedstawiania na zdjęciach osoby z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała, w naszej bibliotece i w plenerze odbywały się sesje zdjęciowe z udziałem książek i modeli. Celem przedsięwzięcia była oczywiście promocja czytelnictwa. Inicjatorkami akcji były Panie Bożena Kursa i Marzena Mitura. Do współpracy zaprosiły ks. Krzysztofa Wilczyńskiego, który z niesamowitym zaangażowaniem i poświęceniem ustawiał, korygował i fotografował tak, aby każde zdjęcie było idealne. Te niebanalne fotografie zostały wyeksponowane na tablicach w holu internatu. Z radością możemy stwierdzić, że przykuwały uwagę wszystkich przechodzących, a oglądaniu towarzyszyły żywe komentarze i słowa uznania Dziękujemy za pomoc i współpracę wszystkim modelom. Szczególne słowa podziękowania kierujemy pod adresem autora fotografii, ks. Krzysztofa Wilczyńskiego. Naszym uczniom i nauczycielom z książką jest naprawdę do twarzy. Zobaczcie sami.

{gallery}2016/1-nauczyciele/kursa/galeria3{/gallery}