Nasza Daria zdobyła indeks Uniwersytetu Jagiellońskiego!

Języki obce znów otworzyły naszym uczniom drogę w świat nauki.

Z wielką przyjemnością informuję, że nasza uczennica Daria Bugajchuk po konkursowo zdanym egzaminie kwalifikacyjnym w dniu 02.03.2016r. z języka polskiego i języka niemieckiego przeprowadzonym przez Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania UJ w Krakowie oraz ESB Business School w Reutlingen znalazła się na 1. miejscu listy rankingowej na kierunek International Menagment /Zarządzanie Międzynarodowe/. Daria będzie studiowała od października br. na nowym polsko – niemieckim kierunku 2 lata na Uniwersytecie Jagiellońskim (w Instytucie Ekonomii, Finansów i Zarządzania) oraz 2 lata na ESB Business School w Reutlingen a po zakończeniu 8-semestralnego programu studiów otrzyma dwa międzynarodowe dyplomy:

• Bachelor of Science in International Management (ESB)
  • Dyplom Licencjacki z Zarządzania (UJ)

Podjęcie studiów na tym kierunku oznacza karierę w międzynarodowym otoczeniu, możliwość poznania kultury i języka dwóch krajów biorących udział w programie, połączenie teorii z praktyką zarządzania w międzynarodowym środowisku biznesowym oraz  indywidualną opiekę profesorów i praktyków biznesu.

Tego Ci Daria wszyscy życzymy i serdecznie gratulujemy!

Barbara Witkowska

Lewczuk