Nasi uczniowie otrzymali stypendium

Dwaj nasi wychowankowie Artur Fijałkowski oraz Paweł Żyła znaleźli się w gronie najlepszych najlepszych uczniów na Lubelszczyźnie.

„Talent był i pozostanie darem, za który odpowiadają wszyscy,
                                                                                                                                                  choć otrzymuje go tylko jednostka”
                                                                                                                                                               Krzysztof R. Jaśkiewicz

17 maja 2010 r. w sali koncertowej Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie odbyła się konferencja dotycząca realizacji II edycji „Lubelskiego programu pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych”.
     Z rąk dyrektorów Departamentu Kultury, Edukacji i Sportu – Mirosława Korbuta i Marka Sikory, a także Lubelskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Babisza i radnego Sejmiku Województwa Lubelskiego – Henryka Dudziaka stypendyści odebrali dyplomy uznania i drobne upominki a dyrektorzy szkół – listy gratulacyjne.

Na tej uroczystości z Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie uhonorowani zostali

Artur Fijałkowski (klasa II A)

Paweł Żyła (klasa III A)

Należy zwrócić uwagę na fakt, że spośród 2288 uczniów szkół z całego województwa lubelskiego, którzy ubiegali się o pomoc stypendialną, zaledwie co szósta osoba osiągnęła zamierzony cel. Na tym większe uznanie zasługuje zatem sukces naszych Stypendystów, którzy znaleźli się w tym elitarnym gronie. Gratulujemy!

Krystyna Maik

{gallery}2010/2010_05_21stypendium{/gallery}