Konkurs “Ja i Moja Mała Ojczyzna” rozstrzygnięty!

W dniu 15 grudnia 2016 r. jury Międzyszkolnego Konkursu Literackiego “Ja i Moja Mała Ojczyzna” dokonało oceny  prac konkursowych i wyłoniło laureatów. W sumie przyznano pięć nagród: za I miejsce, za II miejsce dwie nagrody ex aequo, za III miejsce również dwie nagrody ex aequo.
Laureaci Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Ja i Moja Mała Ojczyzna”

Julia Włosek z Gimnazjum  im. E. M. Andriollego w Nałęczowie
 za wiersz pt. „Tylko tutaj”. Uczennicą opiekowała się Pani Magdalena Prończuk – Malczyńska.
II miejsce ex aequo
Wiktoria Edyta Tusińska z Gimnazjum Publicznego w Wąwolnicy za wiersz pt. „Zawada”.
Uczennicą opiekowała się Pani Beata Kałdonek.
Paulina Partycka z Gimnazjum Publicznego w Wąwolnicy za wiersz pt. „Moja Wąwolnica”. Uczennicą opiekowała się Pani Marta Przewłoka.
III miejsce ex aequo
Aleksander Lewczuk z Gimnazjum Publicznego w Wąwolnicy za reportaż
pt . „Wierzchoniów”. Uczniem opiekowała się Pani Marta Przewłoka.
Paulina Błaszczyk z Gimnazjum im.E. M. Andriollego w Nałęczowie
za wiersz, zaczynający się słowami „Miałam wtedy być może pięć lat…”
Uczennicą opiekowała się Pani Magdalena Prończuk – Malczyńska.
Wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za to, że zaangażowali się w nasz konkurs, nauczycielom za podjęcie współpracy i za wspieranie swoich podopiecznych. Na uroczystą galę podsumowującą konkurs, zapraszamy do naszej Szkoły na początku lutego 2017 r. Informacja o dokładnej dacie zostanie zamieszczona na stronie www i na fb Liceum. Zainteresowane szkoły zostaną również powiadomione telefonicznie i maillowo.