Magdalena Dudkowska stypendystką

Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” S.A. w ramach prowadzonej działalności gospodarczej stara się aktywnie wspierać lokalną społeczność poprzez organizowanie różnego rodzaju imprez, których zadaniem jest promowanie miasta i okolic.

Idąc dalej w tym kierunku, kierownictwo Zakładu, przy udziale Związków Zawodowych, postanowiło zadbać również o młodych utalentowanych mieszkańców, w związku z czym ufundowaliśmy stypendium osobie, która spełnia następujące kryteria:
        • jest uczniem szkoły ponadgimnazjalnej wyróżniającym się,
        • uzyskuje najwyższą ocenę z zachowania lub posiada rekomendację wychowawcy,
        • jest dzieckiem osoby zatrudnionej w Zakładzie Leczniczym „Uzdrowisko Nałęczów” S.A.,
        • pochodzi z rodziny, w której dochód w przeliczeniu na osobę nie przekracza średniego wynagrodzenia dla województwa lubelskiego.
   Stypendium przyznawane jest na okresy nauki; obecnie od 1 stycznia do 31 sierpnia 2010.
   Pierwszą stypendystką naszego Zakładu została Magdalena Dudkowska uczennica klasy IB Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w     Nałęczowie, która jest wszechstronnie uzdolniona. W każdej dziedzinie wiedzy osiąga bardzo dobre rezultaty, na co wskazują uzyskiwane przez nią wyniki w trakcie nauki w liceum. W relacjach wewnątrzklasowych i szerszych wykazuje daleko idące zachowania prospołeczne.
    Dziękujemy Pani Katarzynie Teper – Dyrektor Liceum za pomoc w wyborze stypendysty i jednocześnie gratulujemy rodzicom Magdy tak wspaniałej córki a wychowawczyni klasy IB – Pani Małgorzacie Gajdzińskiej – utalentowanej uczennicy.
    Magda odebrała dokumenty o przyznanym stypendium z rąk Wojciecha Gucmy – prezesa “Uzdrowiska Nałęczów”. W uroczystości uczestniczył starosta puławski Pan Sławomir Kamiński.

{gallery}2010/2010_01_22magdastypendium{/gallery}