Michał Walczak
          Bartosz Słonka
          Michał Banaszek
          Maciej Malczyński

Już na pierwszym turnieju grupy A, w skład której wchodziły nasze liceum, Zespół Szkół im. Chmielewskiego w Nałęczowie oraz Zespół Szkół z Klementowic pokazała prawdziwą grę w siatkówkę i nie dając rywalom żadnych szans na wygraną pokonała obie drużyny 2:0 uzyskując awans do gry o mistrzostwo powiatu puławskiego.
      Następny etap odbył się 29.01.2015 roku w Puławach, w Zespole Szkół Nr 1.W zawodach wzięli udział gospodarze, nasze liceum, I Liceum Ogólnokształcące oraz Zespół Szkół Nr 2. Również i tym razem nasza drużyna okazała się  najlepsza a „ Żeromszczak” nie tracąc ani jednego seta został Mistrzem powiatu puławskiego! Kolejne zawody o mistrzostwo rejonu odbyły się w Rykach 20.02.2015 roku. Do Ryk przyjechały drużyny z Lubartowa, Opola Lubelskiego, Ryk oraz my. Ten etap, mimo kontuzji dwóch naszych zawodników, chłopcy wygrali znowu bez straty nawet jednego seta i udowodnili rywalom, że należy im się pierwsze miejsce. Nasza drużyna  została Mistrzem rejonu! Awansowaliśmy na licealiadę wojewódzką.
         Mistrzostwa odbyły się 25.02.2015 roku w Chełmie, gdzie oprócz naszej szkoły zakwalifikowały się: IX LO z Lublina, II LO ze Świdnika, LO z Zamościa, LO  z Międzyrzeca Podlaskiego i LO z Kraśnika. Drużyny podzielono na dwie grupy, my trafiliśmy do grupy B, a naszymi przeciwnikami była lubelska IX i świdnicka II. Chłopcy bez trudu pokonali swoich rywali grupowych i weszli do finału. Po zaciętej walce zostaliśmy Wicemistrzem Województwa lubelskiego!