Konkurs promujący zdrowy styl życia.

KONKURS PROMUJĄCY ZDROWY STYL ŻYCIA

PRZEZNACZONY DLA MŁODZIEŻY SZKÓŁ ŚREDNICH

– UCZNIÓW INTERNATU

ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 W NAŁĘCZOWIE

Temat konkursu: Reklama zdrowego stylu życia w Internacie Zespołu Szkół Nr 2 w Nałęczowie.

PATRONAT KONKURSU:

Pani Alina Gomółka, Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Nałęczowie.

Pani Magdalena Adamska, Kierownik Internatu Zespołu Szkół Nr 2 w Nałęczowie.

ORGANIZATOR KONKURSU:

Zespół Szkół Nr 2 w Nałęczowie.

OSOBY ODPOWIEDZIALNE:

Helena Jeżowska – nauczyciel wychowawca w Internacie Zespołu Szkół Nr 2 w Nałęczowie.

CELE KONKURSU:

1. Propagowanie zdrowego stylu życia.
  2. Kreowanie wartościowego spędzania czasu wolnego.
  3. Rozwijanie inwencji twórczej.
  4. Reklama Internatu Zespołu Szkół Nr 2 w Nałęczowie, jako miejsca przyjaznego uczniowi, sprzyjającego warunkom do rozwoju.

REGULAMIN KONKURSU PRZEZNACZONEGO DLA UCZNIÓW INTERNATU

ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 W NAŁĘCZOWIE:

1/ Adresatami konkursu są Uczniowie szkół średnich Zespołu Szkół Nr 2 w Nałęczowie.

2/ Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną pracę.

3/ Praca powinna być sporządzona indywidualnie. Reklama promująca zdrowy styl życia w Internacie Zespołu Szkół Nr 2 w Nałęczowie może być wykonana w dowolnej formie, możliwej do przesłania na podany adres mailowy. Pracę w formie tekstu należy wykonać w języku polskim.

4/ Do pracy należy dołączyć metryczkę zawierającą imię i nazwisko autora pracy, klasę, profil kształcenia.

5/ Prace należy przesłać na adres e-mail: h.jezowska@zeromskilo.pl do dnia: 19.06.2020 r.

6/ Do pracy należy dołączyć zgodę na publikację podpisaną przez opiekuna prawnego (osoby niepełnoletnie) lub podpisaną przez ucznia (osoby pełnoletnie).

7/ Prace przechodzą na własność Zespołu Szkół Nr 2 w Nałęczowie.

8/ Rozstrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie wyników na stronie internetowej szkoły nastąpi: 22.06.2020 r.

9/ Laureaci konkursu otrzymają nagrody i dyplomy.

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie.

Z poważaniem: Helena Jeżowska

Załącznik do konkursu promującego zdrowy styl życia w Internacie Zespołu Szkół Nr 2 w Nałęczowie.

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem danych osobowych Uczestników jest Zespół Szkół nr 2 w Nałęczowie.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z konkursem, tj. w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu i doręczeniem nagrody, w celu zamieszczenia listy laureatów na stronach Organizatorów. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia konkursu.

Dane uczestników konkursu będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

KARTA ZGŁOSZENIOWA

Imię i nazwisko ucznia……………………………………………………………………………..kl………………………………………………..

Wyrażam zgodę na publikację danych osobowych oraz pracy konkursowej. Zgłaszając pracę konkursową oświadczam, że akceptuję warunki regulaminu.

………………………………………………………………………………………….

Podpis Opiekuna prawnego/ Ucznia