Dzień Świętości Życia i Dzień Gofra

Dzień Świętości Życia i Dzień Gofra był okazją do kolejnej akcji charytatywnej, zorganizowanej przez naszych wolontariuszy z „Adiutora”. Poprzez sprzedaż gofrów postanowili wspomóc budowę hospicjum dla dzieci w Zaleszanach.

Gofry były pyszne i udało się zebrać naszą pierwszą cegiełkę na ten cel, sumę 300 zł. Hospicjum „Dom dla Aniołków” będzie, również dzięki nam, prawdziwym domem rodzinnym dla dzieci, dotkniętych ciężką chorobą i cierpieniem.

Nasza szkoła oficjalnie włączyła się w Organizację Zbiórki Publicznej na budowę Domu Hospicyjnego w Zaleszanach wspólnie z Fundacją „Z Serca Dla Serca”. Akcja potrwa do końca kwietnia 2019r. Będzie więc jeszcze okazja, żeby przyłączyć się do  tego wielkiego dzieła pomocy dzieciom.

Na ten cel przeznaczymy m. in. dochód z kiermaszu świątecznego, który odbędzie się 14 kwietnia przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury.

Inicjatorką akcji i producentką gofrów  była wolontariuszka „Adiutora” Emilia Wojtaś. Pomagał jej w wypieku fachowiec Andrzej Demko, zaś sprzedażą zajęli się Alla Troian, Kamila Pochtar, Arkadiusz Kuś i Sebastian Kruk. Gratulujemy udanego wypieku! Mamy następne zamówienia, więc może kiedyś powtórzymy akcję…

Dziękujemy pani Ludmile Luybezna za pomoc i udostępnienie nam odpowiedniego sprzętu oraz zakup produktów.

Opiekunki SKW:

1. M. Rejmak-Chęć