Czas na zdrowie

Wiosna to idealna pora roku aby zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Postaraliśmy się, aby w szkole pojawiła się zachęta do wdrożenia zdrowych nawyków np. regularnego picia wody, uprawiania sportu czy właściwego odżywiania. Planowane w dniach 29.05.17- 02.06.17 działania to część ogólnopolskiego konkursu “Czas na zdrowie”.
Na stołówce szkolnej pojawi się nieco zmienione menu dla osób, które mają wykupione posiłki. Dostępne będą owoce, warzywa i woda. W ramach godzin wychowawczych obejrzycie bardzo ciekawe filmiki dotyczące np. błędów żywieniowych, chemii w żywności, gorzkiej prawdy o cukrze itp. Atrakcje sportowe przygotowała dla Was pani Joanna Wójcik. Dzień Dziecka spędzimy również na sportowo (w godz. 12.00-14.00). Poczytajcie o szczegółach na plakacie, który przygotowały Alina i Kamila z klasy 1- propagatorki zdrowego stylu życia.