Biale szaleństwo

W dniach 5, 6, 7 marca 2014 roku nauczycielka w-f p. Joanna Wójcik i języka angielskiego p. Aleksandra Karpińska zorganizowały wycieczkę szkolną do Zakopanego na narty.

17 uczniów z różnych klas naszego Liceum wraz z opiekunami miło spędziło czas na stokach Kotelnicy Białczańskiej. Oprócz jazdy na nartach, jeden wieczór spędziliśmy w SPA „Bania”. Chociaż warunki pogodowe wydawały się być niesprzyjające naszemu wyjazdowi, mieliśmy ogromne szczęście ponieważ w dniu przyjazdu w góry spadł świeży śnieg.

Wszyscy uczniowie wrócili bardzo zadowoleni- Ci, którzy doskonalili swoje umiejętności narciarskie i snowboardowe i Ci, którzy pod okiem opiekunów nauczyli się jeździć na nartach. Młodzież nie może się już doczekać kolejnego zimowego wyjazdu. Miejmy nadzieję, że na dłużej.

Serdeczne podziękowania składamy naszym sponsorom:

Bankowi Spółdzielczemu w Nałęczowie oraz

Nałęczowskiemu Stowarzyszeniu Rozwoju i Promocji

Dzięki Państwa wsparciu program wycieczki został w całości zrealizowany.

Joanna Wójcik Aleksandra Karpińska

{gallery}2013/2014_03_03narty zakopane{/gallery}