Być najlepszym

Bardzo miłym podsumowaniem pracy najzdolniejszych i najpracowitszych uczniów w bieżącym roku szkolnym było przyznanie nagród Starosty Puławskiego „Być Najlepszym”. Jest to uhonorowanie bardzo wysokich wyników w nauce, osiągnięć w konkursach i olimpiadach przedmiotowych lub zaangażowania w przedsięwzięcia na rzecz szkoły i środowiska.

Aż dwunastu uczniów naszego Liceum otrzymało w tym roku to wyróżnienie.
     Ze szczególną przyjemnością informuję, że uczeń klasy IIA naszego Liceum otrzymał w tym roku Nagrodę Główną. Karol Machnikowski jest najlepszym licealistą w powiecie w tym roku szkolnym .
     26 czerwca, w obecności wzruszonych rodziców, pani Dyrektor i wychowawczyni, Karol odebrał to szczególne wyróżnienie z rąk Starosty Puławskiego Witolda Popiołka.

Grono wyróżnionych naszego Liceum stanowią:

Karol Machnikowski – IIA
Dominika Bednarczyk – IA
Damian Ambrozik – IIB
Róża Domarecka – IB
Anna Łubkowska – IIA
Magdalena Flasińska – IIA
Kinga Godek – IB
Karolina Kołodziej – IB
Kamila Grzywacz – IIA
Adam Woźniakowski – IA
Jakub Majchrzak – IIB
Łukasz Twardzik – IIIC

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy nie mniejszego zapału do pracy w przyszłym roku szkolnym.

Krystyna Maik

{gallery}2013/2014_06_24najlepsi w powiecie{/gallery}