Zagraliśmy koncert dla Hospicjum!

Owacją na stojąco nagrodziła publiczność 21.04.2018r. wykonawców koncertu charytatywnego ,,Melodia dwóch serc’’ dla podopiecznych Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie, w którym swoje talenty zaprezentowali uczniowie naszej szkoły z Ukrainy, Polski i Białorusi. Zebraliśmy kwotę 1023 zł!!! Zgromadzona w Nałęczowskim Ośrodku Kultury publiczność miała okazję posłuchać wielkich szlagierów z różnych krajów w wielu językach obcych m.in. ,,Moja liubow’’, ,,Despasito’’, ,,Prince tag’’, ,,Żurawli’’, ,,Pojezd u Warszawu’’, ,,Ave Maria’’ w świetnej interpretacji Yany Diadenko, Anheliny Miroshnychenko, Darii Kovalchuk, Aleksandry Szarpak, Pauliny Lipczyńskiej, Aleksandry Lalak, Andriia Smotrova i Nadii Synii przy akompaniamencie gitary Yuriia Patsory ,  obejrzeć przepiękne tańce klasyczne i nowoczesne w wykonaniu Iryny Fesovets, Anheliny Lebedz, Neonily Rozhkovej, Dmytro Maksymovycha i  Ihora Plakhuty, wysłuchać refleksyjnego wiersza ,,Rozważania w blasku perły’’ w wykonaniu autorki Justyny Pszczoły  oraz przenieść się wirtualnie na moment do stolicy Ukrainy,  Kijowa. Koncert wsparły swoimi wspaniałymi głosami również 3 absolwentki liceum: Kamila Wojciechowska (z d. Rybkowska), Monika Pawelec i Justyna Rozwadowska, które zaśpiewały m.in. znane kompozycje ,,Jaka róża taki cierń’’,  ,,Być kobietą’’ i  ,,Nie wie nikt’’.  Koncert poprowadził rewelacyjnie Andrii Hutsol, zaś nad obsługą techniczną imprezy czuwał Dmytro Presner. W koncercie wzięła udział również pani Agata Łaguna, koordynatorka akcji ,,Twój Dar Serca dla Hospicjum’’ na Lubelszczyźnie. Dziękujemy publiczności za obecność i za hojność, wykonawcom za niezwykły koncert, za fantastyczną atmosferę, za wzruszenia, za niezapomniane chwile. Pamiętajmy, że kiedy pomagamy innym, pomagamy też sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i do nas wraca.

Barbara Witkowska

P.S.

Do galerii zdjęć zapraszam na facebook szkoły.