WOLONTARIUSZE „ADIUTORA” KWESTOWALI NA RZECZ HOSPICJUM

W niedzielę 28.10.2018 r. wolontariusze SKW „Adiutor” zorganizowali w Nałęczowie kwestę „Znicz-Pamiętam” w ramach akcji „Hospicjum to też życie” na rzecz Puławskiego Hospicjum imienia świętej Matki Teresy. Pomimo niesprzyjającej pogody po każdej mszy św. sprzedawali znicze przed Kościołem Parafialnym pw. św. Jana Chrzciciela w Nałęczowie.

Była to już druga akcja Szkolnego Klubu Wolontariatu na rzecz puławskiego hospicjum, z którym SKW „Adiutor” nawiązał w tym roku współpracę. Akcja cieszyła się poparciem parafian, którzy hojnie wspierali chorych z puławskiego hospicjum. A swój czas poświęcili kwestujący w deszczu: I. Havrykov, Y. Komar, W. Lewandowska, M. Ląkocy, A. Kuś, S. Kruk, M. Sitek, K. Volianiuk, A i K Pochtar, O. Khmil i N. Chevelikova. Dziękujemy im za bezinteresowną pomoc i wrażliwość, okazaną w ten sposób ludziom cierpiącym.

B.S. i M.RCH.