Studniówka 2018

13 stycznia 2018 roku w restauracji ”Biesiada” w Wojciechowie odbyła się studniówka Zespołu Szkół
Nr 2 w Nałęczowie, w której udział wzięli uczniowie klas:  3a LO, 3b LO, 4 Tie oraz przedstawiciele uczniów klas młodszych.

Po przywitaniu gości przez konferansjerów –Agatę Kałdonek,  Damiana Wrzosa oraz Kacpra Hałasa – maturzyści, wdzięczni nauczycielom i zaproszonym gościom za przybycie, wręczyli im kwiaty. Następnie głos zabrały: Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Nałęczowie, pani Alina Gomółka, a także pani Monika Pszczoła, reprezentująca rodziców tegorocznych abiturientów.

Następnie o dobry humor gości zadbali Elżbieta Sikora, Hubert Bednarski oraz Cezary Denko z klasy 3a LO. Przedstawili oni adaptację skeczu kabaretu Smile.

Nie mogło zabraknąć również popisów wokalnych. Paulina Topolska z klasy IV technikum wykonała utwór Anny Jantar pt. ”Moje jedyne marzenie”. Zaskoczeniem dla słuchaczy było dołączenie dziewcząt z klasy IV Tie do jej występu i wspólne wykonanie ostatniej zwrotki piosenki.  Następnie mogliśmy usłyszeć piosenkę Jessie J pt. ”Price Tag” w wykonaniu Pauliny Lipczyńskiej, Aleksandry Szarpak oraz Cezarego Denko z klasy 3 LO.

Aby tradycji stało się zadość, zwieńczeniem części oficjalnej było wykonanie przez tegorocznych maturzystów oraz ich partnerów, wielokrotnie ćwiczonych, poloneza i walca.

Kolejne godziny balu młodzież i zaproszeni goście spędzili na mniej oficjalnych tańcach – wszyscy obecni mogli bawić się do muzyki przygotowanej przez DJa pana Łukasza Mazurka, a obsługa ”Czerniecówki” zadbała o smaczne posiłki. O godzinie 22 klasa 4 Tie miała swoje przysłowiowe pięć minut, prezentując przygotowany skecz. Po humorystycznym przerywniku zabawa trwała dalej, dla najwytrwalszych aż do szóstej rano!

Izabela Potakiewicz

Klasa 4 Tie