Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ZS Nr 2 w Nałęczowie

Drodzy Absolwenci, Uczniowie, byli i obecni Nauczyciele i Pracownicy Zespołu Szkół nr 2 w Nałęczowie – Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego i Zespołu Szkół im. Zygmunta Chmielewskiego.

Zbliżający się rok 2019 będzie rokiem wielkiego jubileuszu naszej szkoły: 90–lat szkół byłego Zespołu Szkół im. Zygmunta Chmielewskiego wchodzących obecnie w skład Zespołu Szkół nr 2 i 75–lat Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego. W czasie uroczystości Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 2 w Nałęczowie otrzyma imię Zygmunta Chmielewskiego. Wspomnienia z tych dawnych lub całkiem nieodległych lat będą mogły odżyć w Państwa pamięci w trakcie Zjazdu Absolwentów.

Wspólne obchodzenie tak ważnego jubileuszu to dobry moment by przyłączyli się Państwo do zawiązanego Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół nr 2 w Nałęczowie.

We wspólnym gronie możemy skuteczniej wspomagać i wspierać działania szkoły, nie zapominając o dotychczasowym dorobku i osiągnięciach każdej ze szkół. Liczymy na Państwa nowe pomysły, aktywną współpracę.

Zapraszamy do wypełnienia deklaracji członkowskiej Stowarzyszenia i wstąpienia w jego szeregi.

Tomasz Paciorek

Prezes Stowarzyszenia