Spotkanie z doradcą edukacyjnym

Jesteśmy po spotkaniu z doradcą z Centrum Konsultacji Edukacyjnej “Absolwent” . Pan Krzysztof Bogucki – świetny doradca, wprowadził nas w informacje o szkołach wyższych, kierunkach studiów i warunkach rekrutacji. Na spotkaniu usłyszeliśmy odpowiedź na wiele pytań. 

     Na przykład: ilu kandydatów było w zeszłym roku na stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Jagiellońskim, a ilu na UMCS. Gdzie najłatwiej dostać się na prawo i ile trzeba mieć punktów? Ile osób na jedno miejsce było na dziennikarstwie UW?  Na jakim poziomie trzeba zdać biologię, by dostać się na biotechnologię na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. A architektura – co ważniejsze: matma czy rysunek, i gdzie ją studiować w Lublinie, Wrocławiu czy Warszawie. Wskazówki dostali również ci, którzy nie mają jeszcze sprecyzowanych zainteresowań i planów. Mamy teraz materiał do rozmyślań i analiz 🙂 ” 

 

{gallery}2015/spotkanieedukacyjne{/gallery}