Nasz koncert w Lubelskim Centrum Caritas

Dnia 5 czerwca 2018r. na specjalne zaproszenie organizatorów wystąpiliśmy w koncercie podsumowującym X edycję wojewódzkiej akcji ,,Twój Dar Serca’’ dla Hospicjum im Małego Księcia w Lublinie . Było to dla nas wielkie wyróżnienie, ponieważ wśród gości byli lubelski kurator oświaty, pani Teresa Misiuk, z-ca prezydenta miasta Lublina d/s oświaty, pan Mariusz Banach, założyciel i prezes hospicjum, ojciec Filip Buczyński, dyrektor Liceum i Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie, pani Elżbieta Nawrot i koordynator akcji na Lubelszczyźnie, pani Agata Łaguna. Przedstawiliśmy fragment koncertu ,,Melodia dwóch serc’’, który odbył się dnia 21.04. b.r. w Nałęczowskim Ośrodku Kultury w Nałęczowie. Nasi uczniowie i tym razem zachwycili publiczność. W koncercie wzięli udział: prowadzący koncert Andrzej Hutsol, soliści: Yana Diadenko, Daria Kovalchuk, Anhelina Miroschnychenko, Aleksandra Szarpak i Paulina Lipczyńska, recytacja: Justyna Pszczoła i  tancerze: Iryna Fesovets, Neonila Rozhkova, Anhelina Lebedz, Ihor Plakhuta i  Dmytro Maksymovich, oprawa muzyczna: Anton Viekhov. Koncert ,,Melodia dwóch serc’’/15 części/  dostępny jest na you tube: Zespół Szkół Nr 2 Nałęczów, Koncert charytatywny ,,Melodia dwóch serc”. Życzymy miłego oglądania!

Barbara Witkowska