Kontynuacja zajęć w Hotelu

Nasi uczniowie z klas Technikum Hotelarskiego w ramach współpracy pomiędzy Zespołem Szkół nr 2 w Nałęczowie a Hotelem Przepióreczka w Nałęczowie kontynuują zajęcia praktyczne Pracowni Hotelarskiej oraz Pracowni Obsługi Konsumenta na terenie hotelu.

Po pierwszym dniu zajęć młodzież z klasy II TH sama chciała podzielić się swymi spostrzeżeniami i wrażeniami.

W piątek odbyły się nasze pierwsze zajęcia w Hotelu Przepióreczka. Panie, które się nami zajęły były bardzo pomocne i wyrozumiałe. Nauczyłam się korzystać z ekspresu do kawy i robienia pysznej kawy latte, składania obrusów w inny sposób niż znałam, również układania bukietów. Uważam, że ten dzień był bardzo udany i nie mogę się doczekać następnych lekcji praktycznych w Hotelu, tym razem w jego innej części.”

Kasia M.

Moim zdaniem praktyczne lekcje są bardzo ciekawe i nie mniej cenne jak te w szkolnej ławce np. sprzątanie jednostki mieszkalnej jest bardziej zapamiętane przeze mnie niż teoretycznie. Warto spróbować. Zajęcia są dla nas okazją, aby dowiedzieć się więcej o pracy w hotelu i poczuć się jako jego pracownik. Pomoże to nam na pewno przygotować się do przyszłych praktyk jak również do egzaminu.”

Alla T

Po pierwszym dniu praktyk w Hotelu “Przepióreczka” w Nałęczowie chciałabym się podzielić moimi wrażeniami. Bardzo mi się spodobało wykonywanie powierzonych mi zadań. Ciekawe jest i ekscytujące stać przy ladzie recepcyjnej i przyjmować gości.”

Anhelin L.