Konkurs online z atrakcyjnymi nagrodami – edycja listopadowa!

Włącz się w obchody 100 Lecia Odzyskania Niepodległości
weź udział w  konkursie online

Zapraszamy do udziału w cyklicznym konkursie on –line pod tytułem Wiem wszystko o bohaterach walki o niepodległość. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół nr 2 w Nałęczowie.

Konkurs jest  otwarty dla wszystkich chętnych. Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto wypełni test on–line,  zamieszczony na stronie internetowej Szkoły http://zs2.naleczow.pl i na fb  Zespołu Szkół nr 2 w Nałęczowie. Nie musisz odpowiadać na pytania od razu. Masz czas na dotarcie i skorzystanie ze źródeł informacji, na podstawie których udzielisz prawidłowych  odpowiedzi.

Konkurs jest cykliczny. Przygotowane zostały 3 testy, które będą zamieszczane na stronie www szkoły i na fb  Zespołu Szkół nr 2 w Nałęczowie od września do listopada 2018 r. w terminie do 20 każdego miesiąca. Spośród prawidłowo wypełnionych testów każdego miesiąca wylosowane zostaną trzy –  ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody. Testy poszczególnych edycji  należy wypełnić do końca miesiąca, którego ta edycja dotyczy.  Można wziąć udział w dowolnej,  miesięcznej odsłonie konkursu  – losowane będą bowiem miesięczne nagrody. Zachęcamy jednak do udziału w całym cyklu,  ponieważ na zakończenie konkursu wylosowane zostaną trzy specjalne nagrody dla uczestników, którzy dobrze wypełnią testy we wszystkich edycjach. Z osobami, które wylosują nagrody organizator skontaktuje się mailowo na podany w metryczce adres. Wypełniony test należy opatrzeć metryczką, zawierającą: imię, nazwisko, adres e-mail.

Link do testu: https://goo.gl/forms/omEx6wbzzxigLWzw2