Głosuj na naszą książkę!

Grupa uczennic z Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego
o zainteresowaniach literackich od września do grudnia 2017 r. realizowała projekt pt. „Misja – Książka” w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Literackiego dla Szkół Ponadpodstawowych. Inicjatorami akcji są: Fundacja Nowoczesna Polska i Ridero IT Publishing. Celem projektu jest promowanie twórczości literackiej młodzieży oraz nowoczesnych sposobów jej rozpowszechniania za pomocą Internetu.  Efektem finalnym działań w ramach projektu jest książka przygotowana w całości i samodzielnie przez uczennice, począwszy od stworzenia treści, aż po techniczne przygotowanie zbioru opowiadań do profesjonalnego opublikowania w formie elektronicznej. Każda uczestniczka napisała swoje opowiadanie i tak powstał ich zbiór pod wspólnym tytułem Domino.
Dalszy los tej książki jest w rękach internautów. Książki, które uzyskają największą  liczbę głosów trafią na prestiżową listę TOP 50.  Tylko z tych pozycji, które uplasują się w tym rankingu jury wyłoni laureatów. Każdy głos jest cenny. Można oddać tylko jeden głos, prosimy więc o rozesłanie informacji wśród rodziny i znajomych. Z góry dziękujemy – autorki opowiadań: Justyna Pszczoła, Kamila Samoń, Elżbieta Sikora, Julia Szlendak oraz opiekun grupy Bożena Kursa.

Link do głosowania

https://ridero.eu/pl/books/domino_1/