Gala Być Najlepszym 2018

21 czerwca 2018 roku w Zespole Szkół Technicznych im. Marii Curie-Skłodowskiej w Puławach odbyła się uroczysta gala  uhonorowania wyróżniających się uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Puławskiego – Nagrodą  Starosty Puławskiego  ,,Być najlepszym”.

Stypendia otrzymało 232 uczniów, którzy osiągnęli w bieżącym roku szkolnym najwyższe wyniki w nauce, uzyskali tytuły laureatów konkursów i olimpiad  oraz wolontariuszy.

Na Gali nie zabrakło naszych uczniów.

Za wyróżniające  wyniki   w nauce oklaskiwani byli:

Anastasiia Buhaichuk, Agata Kałdonek, Krzysztof Krasecki, Elżbieta Sikora,

Dominika Pszczoła, Justyna  Romanik, Agata Dados, Kamila Samoń, Paulina Boruch i Paulina Materek.

W grupie uhonorowanych uczniów  w w/w kategorii  z Zasadniczych Szkół Zawodowych znaleźli się nasi uczniowie: Damian Łąkoczy, Adam Byszewski i Katarzyna Morawska.

Ponadto docenieni zostali również uczniowie zaangażowani w wolontariat:

Martyna Barszczewska, Bartłomiej Marciniak, Katarzyna Solis, Luiza Solis,

Patrycja Michalak, Iryna  Volynets, Aleksandra Białek, Paulina Lipczyńska,

Weronika Samoń, Joanna Józwik, Alina Pochtar, Kamila Pochtar,

Nikolett Chevelikova, Patrycja Kwiecień, Alla Troian i  Magdalena Sitek.

Wśród nagrodzonych  znaleźli się również laureaci konkursów i olimpiad przedmiotowych, interdyscyplinarnych oraz artystycznych: Justyna Pszczoła, Julia Szlendak, Olha Khmil, Natalia Tereschenko, Daria Vorobiova.

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy w roku szkolnym 2017/2018 uzyskali najlepsze wyniki w nauce.

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

L.p. Imię i nazwisko ucznia średnia
1 Dominika Pszczoła 5,56
2 Kamila Samoń 5,5
3 Elżbieta Sikora 5,31
4 Dados Agata 5,19
5 Paulina Materek 5,13
6 Paulina Boruch 5,13
7 Agata Kałdonek 5,05
8 Justyna Romanik 5,0
9 Anastasiia Buhaichuk 4,94
10 Gabriela Mazurek 4,9
11 Aleksandra Lalak 4,88
12 Krzysztof Krasecki 4,83
13 Neonila Rozhkova 4,81
14 Michał Rejmak 4,81
15 Aleksandra Wójcik 4,78
16 Justyna Pszczoła 4,75
17 Julia Szlendak 4,75
18 Adam Janek 4,75
19 Julia Mazur 4,75
20 Joanna Józwik 4,67
21 Iryna  Fesovec 4,56
22 Hubert Bednarski 4,47
23 Aleksandra Król 4,39
24 Dominika Ląkocy 4,38
25 Weronika Grzywacz 4,33
26 Kacper Hałas 4,06

 

 

TECHNIKUM

 

L.p. Imię i nazwisko ucznia średnia
1 Olha Khmil 4,8
2 Natalia Tereshchenko 4,5
3 Mateusz Pietroń 4,47
4 Nadia Synia 4,32
5 Magdalena Sitek 4,3
6 Alla Troian 4,2
7 Patrycja Błażejczyk 4,2
8 Anton Viekhov 4,2
9 Yuliia Demchuk 4,2
10 Potakiewicz Izabela 4,0
11 Topolska Paulina 4,0

 

 

SZKOŁA BRANŻOWA

 

L.p. Imię i nazwisko ucznia średnia
1 Damian Łąkoczy 4,6
2 Katarzyna  Morawska 4,6
3 Adam Byszewski 4,5
4 Patrycja Samoń 4,2
5 Aneta Rodzik 4,2
6 Gabriela Chłopaś 4,1
7 Łucja Maruszak 4,1
8 Karolina Chłopaś 4,0

 

Maria Zalech