Dar serca dla potrzebującej rodziny

Wolontariusze z SKW „Adiutor” przekazali rodzinie wielką paczkę żywnościową przygotowaną za pieniądze ze świątecznego  kiermaszu, na którym sprzedawali wykonane przez siebie ozdoby. Dużą popularnością cieszyły się w tym roku białe aniołki i dekoracyjne świeczki. Był też duży wybór bombek: szyszkowych kul, bombek wykonanych techniką decoupage i ze wstążek. Nie zabrakło też gwiazdek, choinek i ozdobnych wianków.

Kiermasz odbył się w niedzielę 16 grudnia przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury. Część ozdób zakupili też nauczyciele, pracownicy i uczniowie naszej szkoły. Za zarobione pieniądze mogliśmy pomóc rodzinie ucznia naszej szkoły, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Sprawiliśmy jej tym prezentem wielką radość, za co nam wszystkim bardzo dziękują.

Ozdoby przygotowały wolontariuszki „Adiutora”: Alina i Kamila Pochtar, Valeria Samaria, Iryna Volynets, Iryna Kostiuchyk, Alla Troian i Natalia Tereshchenko, a w sprzedaży pomogły im Neonila Rozkhova, Krystyna Nechyporuk, Magdalena Sitek i Patrycja Kwiecień. Dziękujemy Wam za wielką pracę, zaangażowanie, ogromne serce i gratulujemy talentu.

B.S. i M.R.Ch.