Branżowa Szkoła I Stopnia – klasa wielozawodowa

Zespół Szkół Nr 2 w Nałęczowie to szkoła, która łączy tradycję z nowoczesnością, a przyjazna atmosfera i niepowtarzalny klimat są jej dodatkowymi atutami.

Znaczącą wizytówką naszej placówki jest jej bogate wyposażenie w nowoczesną technologię komputerową i informatyczną na miarę XXI wieku. Zmierzamy do tego, aby proces kształcenia odbywał się według najnowocześniejszych standardów.

SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA

Jeśli wyznaczanie konkretnych celów jest Twoją mocną stroną, jesteś pracowity, zaradny, ambitny i chcesz szybko wejść na rynek pracy, to szkoła właśnie dla Ciebie.

Oferujemy kształcenie w wybranym zawodzie w klasie wielobranżowej.

Uczniowie rozwijają swoje pasje i wzmacniają kompetencje personalno-zawodowe. Kształcimy w następujących profesjach: kucharz, lakiernik, cukiernik, piekarz, fryzjer, krawiec, stolarz, elektromechanik, blacharz samochodowy, murarz-tynkarz, monter sieci i instalacji sanitarnych, elektromechanik pojazdów samochodowych lub w innym wybranym przez ucznia kierunku.

Absolwent Szkoły Branżowej I Stopnia w Nałęczowie to dobry fachowiec, odnajdujący się na rynku pracy. Jest przygotowany do podjęcia dalszej nauki. Ma otwartą drogę do pogłębiania wiedzy w liceum lub technikum uzupełniającym.

Misją naszej Szkoły jest rozbudzać ciekawość uczniów tak, by mogli czerpać radość z uczenia przez całe życie. Wszystkie realizowane w szkole inicjatywy, szczególnie działalność Szkolnego Klubu Wolontariatu „Adiutor” mają na celu pobudzenie wrażliwości uczniów na potrzeby innych. Pomagają one także młodym ludziom znaleźć ich miejsce w krajowej i międzynarodowej wspólnocie oraz rozwijają potrzebę bycia aktywnymi członkami globalnej społeczności.

W ramach partnerstwa z lubelskimi uczelniami: UMCS, Uniwersytetem Przyrodniczym i Uniwersytetem Medycznym uczestniczymy w projektach naukowych ,,Szkoła bliżej uniwersytetu”.

Nasze certyfikaty i odznaczenia:

– tytuł Stacji Kultury,

– Złoty Medal Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej

– Certyfikat Szkoły Łowców Talentów,

– Certyfikat Uczeń Bezpieczny w Sieci,

– Certyfikat Dobrze ZaPROJEKTowanej Szkoły,

– Certyfikat Szkoły z Życiem,

– Certyfikat Szkoły Promującej Wolontariat.

Zasady rekrutacji: Regulamin rekrutacji na rok 2024/2025 Zespołu Szkół Nr 2 w Nałęczowie

Dokumenty do pobrania:

1. Podanie kandydata: (pobierz)
  2. Skierowanie na badania do celów sanitarno – epidemiologicznych: (pobierz)
  3. Skierowanie na badania lekarskie ucznia: (pobierz)
  4. Umowa o praktyczną naukę zawodu: (pobierz)
  5. Zaświadczenie odbywania praktycznej nauki zawodu: (pobierz)
  6. Zgoda na wykorzystanie wizerunku: (pobierz)
  7. Podanie do internatu: (pobierz)

W celu wyboru szkoły i klasy zaloguj się na: https://lubelszczyzna.edu.com.pl/